GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 5598846
nr 559 8846
Fat
3 st, 17/1800-tal, Kina, Dia23
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 december 2008
kl 18:37:48